Groep 1/ 2 Koala's

Juf Ginger van Wieringen (ma t/m vrij)

Juf Dunja Nijholt (Lio-stagiaire)

 

Groep 3

Juf Hedwig Wernsen (ma t/m vrij)

Juf Jolande Ferwerda (di/do middag)

 

Groep 4

Juf Martine Stolk (di t/m vrij) 

Juf Elisabeth Beens (ma)

 

Groep 5/ 6

Juf Daphne Bree (ma t/m vrij)

 

Groep 7

Juf Amber Bouwmeester (ma t/m woe)

Juf Elisabeth Beens (do en vrij)

 

Groep 8

Juf Lorrain Callanan (ma t/m do)

Juf Monica ten Hagen (vrij)

 

Vakdocenten

Juf Thamar Baars: muziek (di)

Juf Romy de Rooij: bewegingsonderwijs (do)

Buurtsportcoaches: bewegingsonderwijs (ma)

 

Leerkracht- en leerlingondersteuning

Interne begeleiding: Martine Stolk

Leeskliniek: Hedwig Wernsen

Remedial Teaching rekenen: Monica ten Hagen

 

Directie

Niels Woppenkamp : directeur (ma t/m woe)

Amber bouwmeester: adjunct-directeur

 

​Leerkrachten​

Groep 1/2 de Koala's:  
Juf Ginger van Wieringen (maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdagochtend
 
Groep 3: 
Juf Jolande dinsdag, donderdag
Juf Elisabeth maandag, woensdag, vrijdagochtend
 
Groep 4: 
Juf Martine Stolk maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdagochtend
 
Groep 5
Hedwig de Wit-Wernsen, maandag, dinsdag, woensdag donderdag, vrijdag
  
Groep 6
Meester Hemmy te Poele, maandag, dinsdag, donderdag vrijdag
Juf Elise de Kroon, woensdag
 
Groep 7
Juf Monica ten Hagen dinsdag, woensdag, donderdag
Juf Elise de Kroon maandag, vrijdag
 
Groep 8
Juf Amber Bouwmeester maandag, dinsdag, woensdag
Meester Elmar donderdag, vrijdag
 

 

 

Overig personeel: 

Directeur: Elmar Zwart maandag dinsdag, woensdag 
Interne Begeleider: Martine Stolk maandagmiddag, dinsdagmiddag, donderdagmiddag, vrijdagmiddag
Leerkracht bovenbouw: Loraine Callanan
Vakleerkracht gymnastiek: Elisabeth Beens & Bert Groot donderdag
Vakleerkracht Engels: Kirsty Sharwoord vrijdagmiddag
Vakleerkracht muziek: Renske v/d Burg dinsdag 
Conciërge: Edwin Klarenbeek vrijdag 
Coördinator leerlingzaken: Keziban Yigit
Remedial Teaching & Leeskliniek: Jolande Ferwerda maandagochtend, woensdag